load

 


load

Sistemimizde oluşan geçici bir hata nedeniyle işleminizi tamamlayamıyoruz. Lütfen tekrar giriş yapınız.

 


İnternet Bankacılığı'na Hoş Geldiniz

Müşteri Numarası Nedir / Unuttum
İnternet Şifresi Nedir / Unuttum
Duyurular

Mobil Bankacılık: VakıfBank Mobil Bankacılık uygulaması ile bankacılık işlemleri artık cebinizde. Tek şifre ile giriş yaparak bankacılık işlemlerinizi her an, her yerden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Mobil Bankacılık uygulaması ile birlikte yeni güvenlik ürünümüz Cep İmza'ya da sahip oluyorsunuz.

Mobil cihazınızın işletim sistemine göre aşağıdan seçim yaparak veya QR kodu okutarak VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasını hemen yükleyebilirsiniz.

Güvenlik Uyarıları
VakıfBank hiçbir zaman İnternet Şubesi girişinde müşterilerinin cep telefonu numarası, markası, modeli gibi bilgileri istememektedir. Bu tür şüpheli ekranlar ile karşılaştığınızda işleminizi durdurarak hemen 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığını arayınız ya da şubenize başvurunuz. Güvenlik uyarılarını okumak için lütfen tıklayınız. İnternet Bankacılığı güvenliğiniz için güncel bir antivirüs programı kullanınız. Antivirüs programınız yoksa Microsoft tarafından geliştirilen "Microsoft Security Essentials" adlı programı buradan ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Bir sonraki sayfada Ad Soyad bilgilerinizi göreceksiniz. Bilgilerinizi göremezseniz tek kullanımlık şifrenizi girmeyiniz ve hemen 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığını arayınız ya da şubenize başvurunuz. Tek kullanımlık şifreniz bir sonraki ekranda sorulacaktır. Tek kullanımlık şifre göremezseniz ve/veya birden fazla tek kullanımlık şifre istenirse ekrana bilgi girmeyiniz ve hemen 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığını arayınız ya da şubenize başvurunuz.
  Bir sonraki sayfada ''Ad-Soyad'' bilgileriniz görüntülenecektir. Eğer bilgilerinizi göremezseniz lütfen internet şifrenizi girmeyiniz ve hemen 0850 222 0 724 Alo Şubem'i arayınız.